Hakkımızda

İş elbiseleri ve tekstile dayalı promosyon sektöründe 1988 yılından beri faaliyet gösteren SERKO İş Elbiseleri; Türkiye’de çok uluslu ve ulusal müşterileri ve yurt dışı müşterileri ile devam eden uzun süreli iş birliği ile çalışmaktadır.
Gelişmeleri sürekli takip ederek, ürün kalitemizi her geçen gün arttırmamız, kullandığımız teknik özellikler, yüksek kaliteli ürünlerimiz, sattığımız her ürünün arkasında durarak müşteri memnuniyetini sürekli kılma gayretimiz ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlara sunmak için harcadığımız çabamız SERKO İş Elbiselerinin varoluş sebebidir.
Serko İş Elbiseleri; Almanya da pazarlama ve satış faaliyetlerini yoğun bir şekilde gerçekleştirirken, Avusturya, Fransa, İsviçre, Hollanda gibi birçok Avrupa ülkesine ve Orta Doğu ülkelerine de satışlarını sürdürmektedir.
Müşterilerimizin kurumsal kimliklerine uygun olarak firma logoları, ürün model ve özellikleri isteğe göre hazırlanarak uygulanmakta ve beğenilerine sunulmaktadır.
SERKO; örme grubu ürünlerini OEKO-TEX kalite standartları kapsamında üretmektedir.
Her zaman daha kaliteli ve hızlı üretim ile sürekli gelişimi kendisine ilke edinen SERKO, süreçlerini kalite standartlarına uygun olarak sürdürmektedir.
Sizi dinliyor talep ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak planlama ve hazırlıklarımızı yapıyoruz.
En kaliteli kumaş ve malzemeleri kullanarak üretime başlıyoruz. 
Hazırlanan ürünlerin kendi araçlarımızla veya kargo ile gönderimini sağlıyoruz.